I Beatyfikacja Rodziny Ulmów
RODZINA, KTÓRA
NIE PRZESTAJE INSPIROWAĆ

W ramach akcji „Rodzina Wszystko Zwycięży” nasza Fundacja przeprowadza działania promujące i upamiętniające Beatyfikację Rodziny Ulmów, która odbyła się 10 września 2023 roku w Markowej. Dzięki wakacyjnej edycji akcji, ponad 500 rodzin posiada już niepowtarzalne zdjęcie z Rodziną Ulmów. Na prośbę kolejnych rodzin i organizatorów katolickich wydarzeń akcja została przedłużona do końca roku. Oficjalne upublicznienie kolażu, złożonego ze zdjęć setek rodzin z każdego zakątka Polski, stanowić będzie ważne i symboliczne wydarzenie w ramach obchodów w roku 2024, ustanowionym przez Sejm RP “Rokiem Rodziny Ulmów”. Wakacyjna odsłona akcji została sfinansowana ze środków Fundacji ORLEN.

FILMY

O PROJEKCIE

W RAMACH AKCJI „Rodzina Wszystko Zwycięży”,

nasza Fundacja przeprowadziła działania promujące i upamiętniające Beatyfikację Rodziny Ulmów, która odbyła się 10 września 2023 roku w Markowej. Odczuwamy, iż ta Beatyfikacja jest szczególnym błogosławieństwem dla całego Narodu, szczególnie dla Polskich Rodzin. Dlatego wyruszyliśmy w Polskę i odwiedziliśmy 30 lokalnych wydarzeń gdzei zaangażowaliśmy 481 rodzin poprzez wykonywanie zdjęć, z których powstała fotomozaika ukazująca Rodzinę Ulmów.

Wakacyjna odsłona projektu “Rodzina Wszystko Zwycięży” przybliżyła postaci polskim rodzinom podczas 30 lokalnych wydarzeń w całej Polsce. Ponadto projekt trafił do ponad 115 000 osób poprzez realizację kampanii internetowej.

PODSUMOWANIE

Szanowni Państwo,

Dzięki naszej akcji „Rodzina Wszystko Zwycięży” prawie 500 rodzin posiada już niepowtarzalne zdjęcie z Rodziną Ulmów i stało się częścią kolażu upamiętniającego naszych bohaterów.

W ramach działania dwie trzyosobowe ekipy odwiedziły w okresie realizacji projektu w sumie 30 lokalnych wydarzeń z udziałem rodzin i wykonali ponad 481 zdjęć rodzin na potrzeby kolażu. Każda rodzina uzupełniła zgodę na wykorzystanie wizerunku co pozwoliło na stworzenie kolażu i umieszczenie go na stronie projektu: https://beatyfikacjaulmow.pl/kolaz/

W ramach akcji rozdysponowano upominki w formie zakładek do książek, ulotek oraz wydrukowanych zdjęć na tle ścianki z Rodziną Ulmów. Akcji terenowej towarzyszyła kampania internetowa, która dotarła do ponad 115 000 osób. Głównymi elementami kampanii były dwa filmy zamieszczone na YouTube.

KONTAKT

Zadzwoń do nas
lub napisz